1010 אתר הברכות של ישראל

ברכות ליום הולדת

מחפשים את מאגר הברכות היום הולדת הטוב ביותר בישראל? בעמוד הנוכחי שאתם נמצאים בו קיימות יותר מ170 ברכות היום הולדת מקוריות, ברכות יום הולדת עם משמעות, מצחיקות, מרגשות וכאלה שיתאימו בידיוק למקבל הברכה שלכם! 

מוזמנים לגלול למטה ולחפש את הברכה המתאימה ביותר, להעתיק אותה ולשלוח אותה ישירות למקבל הברכה! 

איזה סוג ברכת יום הולדת את/ה מחפש/ת?

ברכה מרגשת ליום הולדת של בן שמגיע לגיל שמונה עשרה, מאמא שלו

אהוב שלי, רק לפני זמן קצר עוד היית תינוק בין זרועותיי. היום, אתה כבר גבר, אדם מבוגר בעולם. בתור אמא שלך, אני רק יכולה לברך אותך בכל הטוב שקיים. אני מאחלת לך שתשמור על מי שאתה, על הגרעיון המיוחד שלך בפנים, תוך שאתה גדל ומפתחף לומד דברים חדשים. אוהבים כל כך, אמא.

המשך קריאה

ברכה מרגשת ליום הולדת לגיסה מהגיס

יום הולדת היא הזדמנות מצויינת להגיד לך תודה על מי שאת ועל מה שאת נותנת למשפחה שלנו. על כך שהפכת פשוט, לחלק מאיתנו. אני מאחל לך הרבה שנים של אושר וסיפוק, שהחיים יאירו לך את הדרך ושלא תפסיקי להאמין ולקוות. אוהב אותך מאוד, גיסך.

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת לילדה בחרוזים

מזל טוב ליום ההולדת! מברכים אותך שתמיד תזכרי כי את יחידה ומיוחדת. את חכמה, מוכשרת, יצירתית ויכולה להגשים כל משאלה עליה את חולמת. מברכים אותך בשמחה ובאושר, גם אם השמיים מעוננים, דעי שבסוף הכל תמיד מסתדר. אם תרצי את יכולה להגיע לשמיים, אנחנו תמיד כאן לידך, באש ובמים.

המשך קריאה

ברכה משעשעת ליום הולדת לגבר מהחברים הטובים

יא אח שלנו, איש יקר ומיוחד! מזל טוב ליום ההולדת, יא נסיך, יא אביר אחד! אנחנו מאחלים לך שהחיים ימשיכו להאיר לך פנים, שתמשיך להיות אלוף העולם ולכבוש את ליבם של נשים וגברים. תדע שמבחינתנו אתה כבר מזמן בגדר אל יווני, ימים יפים, מלא אושר ועושר, מכל החברים.

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת 60 לבעל מאישתו

אהובי, יקירי, האיש של חיי. יום הולדת שישים זו הזדמנות טובה להסתכל אחורה ולהישיר מבט אל העתיד. אני מודה על הזכות שקיבלתי לבלות איתך את ימיי, על הקושי, על השמחה, על האושר ועל כל מה שקרה ומה שיכול היה לקרות ולא קרה עדיין. אוהבת אותך בכל יום יותר. מזל טוב אהובי.

המשך קריאה

ברכה אוהבת של הורים לבת ליום ההולדת

אהובה שלנו, ילדה חכמה, יפה ומוכשרת שלנו. אנחנו רוצים לאחל לך שכל החלומות שלך יתגשמו לטובה. בעזרת ה אנחנו מקווים להמשיך ולראות אותך צומחת ומתפתחת, לומדת את עצמך מחדש ויודעת, על מה אפשר לוותר ומה כדאי לקחת. אוהבים אותך בכל יום ולצידך תמיד. אבא ואמא.

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת 30 לחבר טוב

יום הולדת 30 שמח חבר יקר! השגת כל כך הרבה בשלושת העשורים האחרונים, בזכות ולא בחסד! ואנחנו לא יכולים לחכות לראות אילו עוד הישגים תקטוף ב30 השנים הבאות. אני פה איתך כדי לחגוג עוד שנה של חיים, אהבה, בריאות, שמחה וצחוק אינסופי

המשך קריאה

ברכת יום הולדת לנכדה בחרוזים

נכדה אהובה שלנו, כמה שאנחנו שמחים שאת איתנו! שתמיד תלכי בדרך ישרה ומוארת כדי שתמיד תהיי הכי מאושרת! שלא תפסיקי לצבור מלא חברים וחברות, ואולי אפילו תביאי לנו כמה נינות! סבא שלך כל הזמן מספר לחברים שלו על כמה את מיוחדת, כי עם נכדה כמוך הוא מרגיש שיש לו תמיד מתנת יום הולדת! אוהבים מאוד, סבא וסבתא

המשך קריאה

ברכה מרגשת לאמא לכבוד יום הולדת חמישים

אמא שלנו, יום הולדת שמח. לכבוד יום הולדתך החמישים, אנחנו רוצים לאחל לך שהשנים שיבואו יביאו איתן הרבה נחת. מברכים אותך בהרבה בריאות, אושר ושתמיד תמשיכי לצמוח. אנחנו יודעים שאת רק מתחילה היום עוד פרק בחיים, מרגש, נפלא ומאוד מוצלח. אוהבים אותך מאוד, אנחנו.

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת לילדה בגיל הגן

מזל טוב ! לכבוד יום ההולדת אנחנו רוצים לאחל לך שפע של איחולים וברכות! שתזכי להגשים את כל משאלות ליבך ולקבל הרבה מתנות. שתדעי לראות את הטוב בך ובכל אדם, תזכרי שיש לך את הכוח לשנות את העולם. זכרי כמה את מיוחדת וכמה מוכשרת. אוהבים אותך מאוד, בכל הימים של השנה וכמובן, ביום ההולדת.

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת לאמא מילדים מבוגרים

אמא, מזל טוב ליום ההולדת. אנחנו יודעים שלא תמיד אנחנו מביעים את זה, אבל דעי שאנחנו מעריכים אותך ומודים לך על מי שאת. לימדת אותנו כל כך הרבה ואת עדיין מלמדת אותנו דברים חדשים, בכל יום מחדש. אנחנו מרגישים שזכינו ואנחנו מקווים שעוד נמשיך לשמוח שנים רבות ביחד.

המשך קריאה

ברכת יום הולדת לנער בר מצווה

היום אתה הופך מילד קטן וחמוד – לגבר גבר שרק הופך להיות חכם ויפה יותר בכל יום שעובר. אתה בן 13 עכשיו! זה זמן נהדר להתחיל לחקור את העולם ולגלות את הדברים שאתה אוהב לעשות. אני מאחל לך שנה מלאה בהרפתקאות, שמחה, בריאות, צחוק והצלחה! שתמיד תהיה מוקף בחברים טובים שאוהבים אותך אהבת אמת וכמובן שפשוט תישאר מושלם כפי שכולם אוהבים אותך!

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת לגבר מהאקסית המיתולוגית

אני רוצה לאחל לך יום הולדת שמח! אתה ג'נטלמן אמיתי! הנוכחות שלך מביאה חום וחיוביות לכל הסובבים אותך. יהי רצון שהיום הזה יהיה השתקפות של האדם הנפלא שאתה, ושהשנה הקרובה תהיה מלאה בשמחה, בריאות טובה ושגשוג. שתהיה לך חגיגה בלתי נשכחת!

המשך קריאה

ברכה לחברה בעבודה ליום ההולדת

מזל טוב לכבוד יום הולדתך! אנחנו, אלו שמבלים איתך שעות רבות בכל יום, רוצים לאחל לך שתגשימי את כל משאלות ליבך. אנחנו מעריכים את הכשרונות שלך, את יופייך הפנימי והחיצוני ואנחנו יודעים, שהחיים עוד צופים לך עתיד מזהיר. מברכים בבריאות, אושר וסיפוק. מאיתנו.

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת 27 מהאח הגדול לאח הקטן 

אני לא מאמין שאתה [שם כינוי] כבר בן 27, זהו גיל שבו אתה כבר מתחיל להבין מי אתה באמת, מה אתה רוצה לעשות עם החיים שלך, ומי אתה רוצה להיות. אני מאחל לך שיהיה לך יום הולדת מדהים, מלא באהבה, בשמחה ובאושר. אני מאחל לך להגשים את כל החלומות שלך, למצוא את הדרך שלך בעולם, ולחיות חיים מלאים ואהובים. אני יודע שאתה הולך לעשות דברים גדולים בחיים. אתה אדם חזק, מוכשר ויצירתי, ויש לך את כל מה שצריך כדי להצליח. אז קדימה, צא לעולם וכבוש אותו! אוהב אותך מאוד  [שם]

המשך קריאה

ברכת יום הולדת מיוחדת לנכד

לנכד הכי מיוחד מגיעה הברכה הכי מיוחדת! אנחנו מאוד אוהבים אותך ומרגישים שזכינו בלוטו כשנכנסת לחיינו! אתה חכם, מקסים, אהוב, מיוחד, אופטימי, מלא בחלומות, הרפתקן, נעים ואין אדם אחד בעולם שלא מאוהב בך בטירוף! מאחלים לך שתגשים את כל החלומות שלך, שתמצא אהבת אמת עם האישה של חייך, שתצליח בלימודים, שתצליח בענק בקריירה וכמובן שתישאר לא פחות מנכד מושלם בידיוק כמו שאתה! אוהבים מאוד

המשך קריאה

ברכת יום הולדת מרגשת לבן זוג

אהובי, מהרגע בו נכנסת לחיי אני כבר ידעתי, מכאן אני לא זזה ולא איכפת לי. אתה מלמד אותי כל כך הרבה בכל פעם מחדש, יודע לפתור כל בעיה ולהרחיק מעלי כל חשש. אני מאחלת לך יום הולדת שמח והרבה מזל טוב, דע תמיד, יש כאן עיניים שרוצות אותך קרוב.

המשך קריאה

ברכה בחרוזים מהאחות הגדולה ליום הולדת של האחות הקטנה

אחותי הקטנה, יש לך היום יום הולדת. אני רוצה לברך אותך שתמשיכי להיות כזו נהדרת. אישה עם לב זהב ויופי כובש, עם היכולת לכבוש את העולם ולהגיע אל השמש. את מצחיקה אותי ומלמדת אותי בכל פעם משהו חדש, אוהבת אותך בכל יום, ממש.

המשך קריאה

ברכה מרגשת על האהבה, ברכה לבר מצווה

בר מצווה היא ההזדמנות שלנו להזכיר לך, כמה אתה יקר לנו. הרבה פעמים, במירוץ החיים, אנחנו לא מוצאים את הזמן להגיד את הדברים האלו בקול. אבל חשוב לנו להזכיר לך, בעיננו אתה יחיד ומיוחד. בכל דרך בה תבחר ללכת, זכור תמיד, אנחנו עומדים מאחוריך. בידיים פתוחות, בלב אוהב.

המשך קריאה

ברכה לגיל 29 לחברה הכי טובה

לחברה המושלמת שלי איך מברכים חברה כזאת טובה, דבר ראשון מזל טוב. אני כל כך שמחה שיש לי אותך בחיים. את החברה הכי מושלמת, הכי תומכת והכי מצחיקה שיש. וכשאני עצובה את תמיד ידעת איך לגרום לי לחייך. בגיל 29, את עומדת בפני שלב חדש בחיים. את כבר לא ילדה, אבל את עדיין צעירה ויפה. אני מאחלת לך שהשנה הזו תהיה שנה של שינויים טובים, של הגשמה עצמית ושל הרבה מאוד אושר ואהבה. אני מאחלת לך שתצליחי בכל מה שאת עושה, ושתמיד תשארי אותה חברה מדהימה שאת. אני אוהבת אותך מאוד! [שם]

המשך קריאה

הרשמו לניוזלטר שלנו ותהיו הראשונים להתעדכן בברכות חמות מהתנור מדי שבוע