1010 אתר הברכות של ישראל

ברכות ליום הולדת

מחפשים את מאגר הברכות היום הולדת הטוב ביותר בישראל? בעמוד הנוכחי שאתם נמצאים בו קיימות יותר מ170 ברכות היום הולדת מקוריות, ברכות יום הולדת עם משמעות, מצחיקות, מרגשות וכאלה שיתאימו בידיוק למקבל הברכה שלכם! 

מוזמנים לגלול למטה ולחפש את הברכה המתאימה ביותר, להעתיק אותה ולשלוח אותה ישירות למקבל הברכה! 

איזה סוג ברכת יום הולדת את/ה מחפש/ת?

ברכה לגבר ליום הולדת מהמעסיק לעובד

מזל טוב ליום ההולדת. שנה חדשה היא הזדמנות להתחדש ולהשתנות, היא הזדמנות להביט על מה שכדאי לשמור עליו וגם לבחור כמה בחירות חדשות. אנחנו רוצים לברך אותך בבריאות, הגשמה, אושר, עושר והרבה אהבה. שהחיים ימשיכו להאיר לך את הדרך, תמיד.

המשך קריאה

ברכת יום הולדת מרגשת לבן דוד מהבני דודים

בן דוד שלנו, תראה מה זה, גדלת ואתה כבר ממש אדם מבוגר, כיף לראות אותך מתפתח והופך לאיש פשוט נהדר. אנחנו מברכים אותך בעוד שנה של הגשמת חלומות, מי יתן והפרק הזה בחיים יעמוד בכל הציפיות. תמיד אוהבים, אנחנו, כל בני הדודים.

המשך קריאה

ברכה בחרוזים לכבוד יום הולדת 19

יום הולדת תשע עשרה שמח! מברכים אותך לעולם לא להפסיק להתפתח. עכשיו, רגע לפני שהחיים מתחילים, זה הזמן להתלבט, לשאול שאלות ולא לפחד מהאתגרים. רגע לפני שהקידומת מתחלפת, אנחנו כאן, אוהבים ותמיד מעודדים, בכל צומת.

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת 24 מהדודה

יום הולדת 24 שמח! היום זו חגיגה של האדם המדהים שהפכת להיות והפוטנציאל הבלתי מוגבל שטמון בך. שהשנה הזו תביא לך הצלחה, מזל טוב ושפע של אהבה. תהנה מהיום המיוחד שלך מוקף באנשים אהובים!

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת לאמא מילדים מבוגרים

אמא, מזל טוב ליום ההולדת. אנחנו יודעים שלא תמיד אנחנו מביעים את זה, אבל דעי שאנחנו מעריכים אותך ומודים לך על מי שאת. לימדת אותנו כל כך הרבה ואת עדיין מלמדת אותנו דברים חדשים, בכל יום מחדש. אנחנו מרגישים שזכינו ואנחנו מקווים שעוד נמשיך לשמוח שנים רבות ביחד.

המשך קריאה

ברכה לאחיין ליום ההולדת בחרוזים, מהדודים והדודות

הנסיך שלנו חוגג היום יום הולדת, עבורינו זו הזדמנות מצויינת! להזכיר לך כמה אנחנו אוהבים, מי שאפשר לעשות אצלם את כל מה שההורים לא מרשים. אנחנו כל כך שמחים להיות לך דודים, תמיד נישאר לצידך, אוהבים ומעודדים. מזל טוב אהוב שלנו, מברכים בכל הטוב, אנחנו.

המשך קריאה

ברכה למפקדת בסגל מהצוות של המפקדות לכבוד יום ההולדת

הנסיכה של המחלקה! יום הולדת שמח! מי יתן והחיילים יהיו קשובים ושלא יציקו לך לנצח. אנחנו אוהבות אותך ומאחלות לך עוד שנה של קסמים ונפלאות, אל תשכחי, בסוף, כולן משתחררות. יהיה מעולה וגם ברגעים קשים, אנחנו תמיד כאן בשבילך, עם עוגה ובלונים!

המשך קריאה

ברכה לחברה טובה לכבוד יום הולדת חמישים מחברה וותיקה

אני לא מאמינה איך הזמן עובר, רק אתמול היינו צעירות והיום, אנחנו כבר נמצאות בעולם אחר. אבל אני יודעת, עבורך הגיל הוא רק מספר, הרי העולם כולו עוד מחכה לך, כלום לא מאוחר. אני מאחלת לך את כל הטוב שאפשר לבקש, שלא יהיה חלום בליבך שלא יתממש.

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת והצלחה בכל תחום לחברה טובה

אפשר לנצל את יום ההולדת כדי לספר לך עד כמה את מיוחדת, לעדכן אותך, אם שכחת, שיש לך את כל הכשרונות וכל היכולות להפוך את החיים שלך למדהימים באמת. באותה הזדמנות, אנצל את הבמה כדי לברך אותך בשפע ובהצלחה בכל מה שתעשי. מי יתן והאל, השמיים והאדמה, יהיו איתך בכל אשר תהיי.

המשך קריאה

ברכה לגיס לכבוד הצטרפותו למשפחה

גיסנו הטרי והכל כך נהדר, אנחנו מתרגשים כל כך לכבוד היום המאושר. אנחנו מקווים שהמשפחה שלנו תמשיך לגדול ולצמוח, שתוסיף מהקסם שלך ולא תפסיק איתנו לשמוח. אתה הופך את אחותנו כל כך מאושרת, איך אנחנו שמחים שהיא בך מאוהבת. מאוד אוהבים, הגיסים החדשים.

המשך קריאה

ברכה מרגשת ליום הולדת 23

יום הולדת 23 שמח! מי יתן וזו תהיה תקופה של צמיחה, גילוי עצמי ואפשרויות אינסופיות. אמצי את המסע שלפנייך ותגרמי לכל רגע לספור. מאחלת לך יום מדהים מלא שמחה וחגיגה!

המשך קריאה

ברכה ליום הולדת 14 מסבא לנכד

יום הולדת 14 לנכדי האהוב! מזל טוב!! וואו אתה כבר נער, הזמן פשוט טס!! תמשיך להיות שמח, חתיך, מצחיק, בריא ומאושר אני לא יכול לחכות לראות את כל הדברים המדהימים שתשיג בשנים הבאות. אני מאחל לך עוד ימי הולדת מלאים באהבה, אושר צחוק ועם כל האנשים האהובים עליך."

המשך קריאה

ברכת יום הולדת לבן עם משמעות

יום הולדת שמח. יום הולדת היא הזמן, להיזכר בכל הדברים הטובים, הרגעים הקטנים, כמו גם הרגעים המורכבים והלא פשוטים, אשר עיצבו ומעצבים עדיין, את מי שאתה. חיים בעלי משמעות, הם למעשה פאזל, מלא ברגעים, המאפשרים לנו לבחור ולהיות מי שאנחנו רוצים להיות באמת. מי יתן והחיים ימשיכו להיות מלאים במשמעות, תקווה והצלחה.

המשך קריאה

ברכה מרגשת לאישה לכבוד יום הולדת 40 לחברה טובה

יקרה שלי, איך הזמן עובר מהר, אנחנו לפני רגע היינו ילדות והיום, אנחנו כבר נמצאות במקום אחר. אני מאחלת לך יום הולדת שמח ושתזכי להגשים את כל החלומות. אל תדאגי, המסע שלך רק מתחיל עכשיו ואני תמיד כאן, כדי להרים כוס לחיים, לחיינו ולחיי שנים רבות וטובות.

המשך קריאה

ברכת יום הולדת 17 מכל הלב

גיל 17 הוא גיל מיוחד, זוהי השנה האחרונה לנערות ובשנה הבאה חוגגים 18! מי ייתן וכל חייך ימולאו בהגשמה עצמית, שגשוג, אופוריה, בריאות וחלומות מדהימים שרק מתגשמים שתמיד יקיפו אותך אנשים וחברים שמעריכים אותך ושמאוהבים בך עד השמים!

המשך קריאה

ברכה יום הולדת מרגשת לנכד

נכד אהוב ויקר שלנו, כמה שאנחנו אוהבים אותך אין לך מושג בכלל! רוצים לגלות לך סוד קטן – אתה הנכד האהוב עלינו! (לא לספר לשאר הבני דודים שלך) אתה מקסים, חכם, רגיש, מיוחד ותמיד מפזר אהבת חינם ושמחת חיים אינסופית. מאחלים לך שתגשים את כל החלומות שלך, שתמצא אהבת אמת (ואולי אפילו נינים חמודים וקטנים!) וכמובן שתמיד תהיה בריא ומאושר. אוהבים סבא וסבתא

המשך קריאה

הרשמו לניוזלטר שלנו ותהיו הראשונים להתעדכן בברכות חמות מהתנור מדי שבוע